Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 POMOGNIMO LENI I NJENIM MAČKAMA

Go down 
Autor/icaPoruka
Diva
Ljubitelj životinja
Ljubitelj životinja
Diva


Broj postova : 325
Age : 28
Location : Dugo Selo, Prozorje
Registration date : 17.10.2007

POMOGNIMO LENI I NJENIM MAČKAMA Empty
PostajNaslov: POMOGNIMO LENI I NJENIM MAČKAMA   POMOGNIMO LENI I NJENIM MAČKAMA Emptysri vel 20, 2008 12:52 pm

Ovaj tekst je s jednog drugog foruma i molim vas pročitajte ga...

Dragi moji životinjoljupci,
Voljela bi s vama podijeliti jednu priču jer znam da nećete ostati ravnodušni...
Ime mi je Magdalena. Cura sam od svojih (tek) 18 godina i živim u Zaprešiću u stanu s dečkom. Do prije 4 mjeseca živjela sam u Lici (kao i proteklih 8 godina) i tamo imala 18 stvorenjaca (mica maca) koje sam voljela (i još volim) najviše na svijetu. Kada sam otišla, morala sam ih ostaviti za sobom, ali to nije bio problem jer su moji roditelji preuzeli brigu za njih. Sve je bilo u redu dosad… Jučer me majka nazvala i rekla mi da su prodali sve krave (imali su 10-ak krava), da ona preko ljeta ide raditi na more, da joj je već sad dosta mačaka i da ih više ne može hraniti, te da će ih moj otac u narednih par dana sve potrpati u auto i odvesti negdje (gdje bi, naravno, ili umrle od gladi ili ih rastrgali psi ili zgazili auti)! Nisam mogla vjerovati da se to dešava! Mace koje su s nama već 8 godina, stvorenja koja nas nikada nisu uvrijedila, povrijedila, naudila nam,..i sada, javi se problem – i idemo, rješavaj ih se! Pa to tako ne ide! Cijeli dan sam plakala, nisam znala što ću od jada! U subotu idem tamo po Teddyja (to je maca koja mi je bila najprivrženija), ali što s ostalima?! Ne mogu im okrenuti leđa i zaboraviti da su ikada postojale kada me jedini sretni trenuci u životu vežu upravo uz njih! Nazvala sam gospođu Savku (predsjednicu udruge Mijau) i rekla joj za svoj problem. Ona me smirivala da ne plačem i iznašla rješenje: sve mace posterilizirati kako im se broj ne bi povećavao, pa će onda moji roditelji (kako me je sram priznati da su oni ti koji su ovdje monstrumi!) možda dopustiti da ostanu. Tako je i bilo; na prijedlog otac mi je rekao „U redu, ako se u roku od mjesec dana sve posteriliziraju nećemo ih otpeljati!“. Samo sam rekla u sebi: „Ima Boga“. Sada mi je jedini problem što u tom roku moram skupiti donacijama (nažalost donacijama jer sam trenutno u malo težoj financijskoj situaciji) 2500,00 kn, kako bi veterinarka iz Rijeke (zajedno sa gospođom Savkom) došla ih posterilizirati. Ako netko zna, ili ima bilo kakav, ali zaista bilo kakav savjet, molim vas pišite! Otvorena sam za sve opcije samo da se to omogući, samo da ih spasim! Znam da postoje ljudi kojima je puno teže sada, koji imaju puno ozbiljnije probleme, ali voljela bi vjerovati da ni moje mace nisu beznadan slučaj…


Broj žrn koji preporučam je 2402006-1100414906 (Erste&Steiermärkische Bank), s tim da se naznači da je donacija za akciju "Lenine mace". Na forumu Šapica nalazi se i moj tekući. Zamolila bi sve koji mogu i žele pomoći donacijama da mi se jave i na mail lena_norsic1@net.hr kako bi mi rekli svoje ime i adresu, kako bi im mogla poslati zahvalnicu...



P.S. - ako sam metnula u krivi podforum temu premjestite...
[Vrh] Go down
http://flatteri.blog.hr
 
POMOGNIMO LENI I NJENIM MAČKAMA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Mačke :: Ostalo-
Forum(o)Bir: