Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Krvoločne životinje

Go down 
Autor/icaPoruka
Lirijana
Mini user
Mini user



Broj postova : 1
Age : 41
Registration date : 02.05.2011

Krvoločne životinje Empty
PostajNaslov: Krvoločne životinje   Krvoločne životinje Emptypon svi 02, 2011 11:04 pm

Molim Vas pomoć jer ne znam gdje bih pitala.
Imamo susjeda koji drži krvoločne pse. Između nas je šupljikava ograda. Psi ne preskaču ogradu i ne prelaze na naš teritorij. Također i mi imamo mace i piliće koji slobodno šeću našim dvorištem. Imam i dvoje djece 6 mj. i 3 godine. Dječicu učim da voli životinje i dragamo peseke na ulici. No međutim ne damo djeci da idu blizu susjedovih pasa. Koliko to možemo kontrolirati. Ribizl je blizu ograde s naše strane. I mace učimo da ne idu blizu pasa. Nedavno sam imala male piliće koji su se približili ogradi i hop došo pas. Nema ih. Danas je maca prešla ogradu (igrala se sa mojom curicom-držala je macu u rukama - blizu ograde) i hop pala preko ograde i hop došao pas. Nema ni nje. Dijete mi je užasnuto. Sve je to gledala.
Šta da radim? Bojim se za svoje životinjice i za djecu. Ima li neko pravilo kakva ograda mora biti? Koliko visoka? Kako vlasnik mora zaštititi ostale od svojih krvoločnih pasa? Što da mi napravimo?
[Vrh] Go down
 
Krvoločne životinje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Opčenito o životinjama :: Naše životinje-
Forum(o)Bir: